Fiat Professional UNITRUCK WROCŁAW Fiat Professional UNITRUCK WROCŁAW
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
O nas

 

    Historia marki  


     Historia firmy

 

 


Pragniemy zaprosić Państwa do siedziby firmy UNI-TRUCK, Autoryzowanego Dealera Samochodów FIAT we Wrocławiu.


     
UNI-TRUCK Sp. z o. o. to Firma z wieloletnią tradycją w sprzedaży samochodów. Istniejemy od 1996 r. i dzięki takiemu doświadczeniu nasi Klienci mogą cieszyć się najwyższą jakością usług. 

UNI-TRUCK oferuje kompleksową obsługę firm począwszy od doboru  pojazdów spełniających Państwa najliczniejsze oczekiwania, poprzez wybór odpowiedniej formy finansowania, aż po rozwiązywanie problemów logistyczno-transportowych.

     Nasz zespół to świetnie wyszkoleni specjaliści, dla których celem nadrzędnym jest satysfakcja Klienta. Pragniemy zerwać ze stereotypem nieprzyjaznego Klientowi serwisu i uczynimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy Klient wyszedł od Nas usatysfakcjonowany. Kompletna gama, od van-ów do furgonów, od kabin ze skrzynią do pojazdów zabudowanych. Z samochodami dostawczymi Fiata znajdziesz zawsze najlepsze rozwiązanie, niezależnie od Twoich potrzeb transportowych. Wszechstronne, solidne i przestronne, oferują Ci komfort i bezpieczeństwo, aby twoja praca stała się łatwiejsza. Wiemy jak ważny jest dla Klienta biznesowego czas i konieczność utrzymania taboru samochodowego w idealnym stanie technicznym. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom skracamy do minimum czas jaki będą  Państwo musieli poświęcić na zbędne formalności. Poprzez aktywnych Specjalistów ds. Sprzedaży, jesteśmy w stanie przybyć do Państwa w każdej chwili. Podstawą działalności UNI-TRUCK jest sukces naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z nami uda się Państwu odnieść jeszcze większe sukcesy rynkowe.


PRZYJAZNY  SERWIS

Kupując nowy samochód skorzystaj z usługi serwisowej. Pakiety Przeglądów Okresowych.
W zależności od Twoich potrzeb dokonaj zakupu od 2 do 5 planowych przeglądów okresowych i zapewnij sobie przyszłe użytkowanie samochodu bez dodatkowych kosztów serwisowych. Przeglądy okresowe w ramach wybranego pakietu wykonywane są zgodnie z Instrukcją Obsługi Pojazdu.


POMOC ASSISTANCE 24 H

Pomoc drogowa Fiat Assistance 24h przysługuje wszystkim użytkownikom samochodów marki Fiat w czasie trwania 24-miesięcznej gwarancji.
 
JAZDA PRÓBNA
Posiadamy w swoim parku maszynowym samochody Demonstracyjne, które pozostają do Państwa dyspozycji w celu odbycia jazd próbnych.


Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się w najdogodniejszy
dla Państwa sposób.

UNI-TRUCK FIAT Wrocław

UNI-TRUCK FIAT Nadarzyn k/Warszawy

 

 
 
 
 
 
 
UNI - TRUCK SP. Z O.O.

WARSZAWA
SPEDYCYJNA 11
03-191 WARSZAWA
Tel.: ()
e-mail


Zobacz większą mapę

LEGNICA
JAWORZYŃSKA 264
59-220 LEGNICA
Tel.: ()
e-mail

ŁÓDŹ
ROKICIŃSKA 168
92-412 ŁÓDŹ
Tel.: ()
e-mail

NADARZYN
KATOWICKA 70
05-830 NADARZYN
Tel.: (22) 7395455
e-mail

WROCŁAW
ŻMIGRODZKA 251
51-129 WROCŁAW
Tel.: (71) 3955280
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies