Fiat Professional UNITRUCK WROCŁAW Fiat Professional UNITRUCK WROCŁAW
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ubezpieczenia, finansowanie zakupu


 

   
   

Ubezpieczenia samochodowe

 

Współpraca z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Benefia umożliwia nam przedstawienie nowej, bardzo atrakcyjnej oferty w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klientów kupujących samochody marki Fiat i Iveco oraz innych modeli samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki stałemu monitorowaniu rynku, indywidualnie do potrzeb Klienta dobieramy ubezpieczenia samochodowe, w których skład wchodzą: ubezpieczenia OC, Autocasco, Assistance Plus, NNW, ubezpieczenie ochrony prawnej.

Ponadto proponujemy pakiety ubezpieczeniowe, ubezpieczenia komunikacyjne dla firm, ubezpieczenie floty pojazdów.

Proponujemy wysokiej jakości ubezpieczenia komunikacyjne oraz Assistance.

OC

Obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu w kraju i za granicą. W ramach tego ubezpieczenia towarzystwo ubezpieczeniowe przejmuje odpowiedzialność materialną posiadacza pojazdu i wypłaca odszkodowanie osobom trzecim za szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu.


AC

Ubezpieczenie pojazdu i jego wyposażenia, zapewniające kompleksową ochronę ubezpieczeniową przed stratami materialnymi związanymi z użytkowaniem pojazdu. Ubezpieczenie zapewnia rekompensatę strat wynikających z uszkodzenia, zniszczenia pojazdu bądź jego utraty w następstwie wypadku drogowego, kradzieży, pożaru lub innego zdarzenia losowego.


Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierującego i pasażerów pojazdu – NNW

Ubezpieczenie zapewnia poszkodowanym w wypadku pojazdu rekompensatę finansową w przypadku uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia jeśli powodują trwały uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczenie NNW jest ważne we wszystkich krajach europejskich oraz Maroku, Tunezji Izraelu oraz Iranie. Umowę zawiera się na okres 12 miesięcy Polisa jest zwłaszcza przydatna kierowcy pojazdu, gdyż w razie wypadku z jego winy nie jest on objęty ubezpieczeniem OC.


ASSISTANCE PLUS

Ubezpieczenie zapewnia pomoc w przypadku awarii lub wypadku pojazdu. Polisa daje możliwość skorzystania z takich usług, jak: naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do warsztatu naprawczego oraz wynajem samochodu zastępczego lub nocleg w hotelu (do czasu naprawy pojazdu), ewentualnie kontynuację podróży innymi środkami lokomocji.


ZIELONA KARTA

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w podróżach poza granicami Polski. Działa identycznie jak OC, z tą różnicą, że poza granicami kraju.


Ubezpieczenie ochrony prawnej pojazdów i umów – OCHRONA PRAWNA
Ubezpieczenie zapewnia pomoc prawną w przypadku gdy Ubezpieczający wejdzie w spór w sprawach związanych z użytkowaniem pojazdu lub umowami związanymi z pojazdem. Dotyczy to między innymi sytuacji dochodzenia roszczeń np. z tytułu ubezpieczeń OC/AC, prowadzenia przeciw Ubezpieczonemu postępowań karnych lub wykroczeń, zatrzymania Ubezpieczonemu prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego. W ramach polisy można skorzystać z adwokata lub radcy prawnego ustanowionych przez Ubezpieczonego. Polisa obejmuje także zwrot kosztów sądowych, postępowania administracyjnego a nawet kosztów poniesionych przez stronę przeciwną. Umowa obejmuje teren działania ubezpieczenia OC (łącznie z krajami gdzie potrzebna jest ZIELONA KARTA)

Naszą ofertę ubezpieczeniową wyróżniają m.in. następujące atuty:

 • Przedłużenie pakietu do 12-ego roku eksploatacji pojazdu

 • Utrzymanie dla pojazdów nowych wartości fakturowej przez 12 miesięcy

 • Możliwość utrzymania wartości rynkowej dla pojazdów za dodatkową zwyżką

 • Zniesione udziały własnego w szkodach kradzieżowych i niekradzieżowych

 • Zniesiona konsumpcja sumy ubezpieczeniowej po szkodzie, dzięki czemu nie zachodzi konieczność doubezpieczenia samochodu po każdej szkodzie, a wartość ubezpieczenia nie jest zaniżona o kwotę wypłacanego odszkodowania.

O szczegóły zapytaj naszego Specjalistę ds. Finansowania i Ubezpieczeń dzwoniąc pod numer:
(71) 395 52 69 lub pisząc na adres:
ubezpieczenia@uni-truck.eu

 

Naszym klientom oferujemy elastyczne finansowanie
kupowanych pojazdów

 

Możesz wybrać spośród różnych typów finansowania: kredyt lub leasing w kilku opcjach. Z myślą o indywidualnych potrzebach tradycyjnemu leasingowi nadaliśmy zupełnie nowe formy - sprawdź najlepszą ofertę. Możesz też zdecydować się na ofertę kredytową.

Robimy wszystko, by nasi klienci otrzymali kredyt szybko, bez poręczycieli, z zastosowaniem uproszczonych procedur.

Dodatkowo wraz z zakupem samochodu możesz sfinansować w kredycie koszt wyposażenia dodatkowego, ubezpieczenia samochodu, pakietów przeglądów okresowych oraz innych usług oferowanych w salonie i serwisie Uni-Truck.

 

Kredyt:

Najprostsza droga do kupna nowego samochodu

Chcąc ułatwić naszym klientom zakup nowego samochodu, oferujemy prostą i szybką procedurę otrzymania kredytu.

 • Okres kredytu wynosi od 6 do 96 miesięcy.

 • Do wyboru są raty równe lub malejące.

 • Oprocentowanie kredytu może być stałe lub zmienne.

 • Wpłata własna już od 0% wartości pojazdu.

 • Spłata kredytu może być zabezpieczona cesją praw z polisy AC i przewłaszczeniem na zabezpieczenie lub cesją praw z polisy AC i zastawem rejestrowym.

Leasing:

Finansowanie zakupu nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów innych marek.

Zapewniamy bezpieczeństwo finansowania Twoich inwestycji, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy leasing operacyjny nowych i używanych samochodów - zarówno dla firm, jak i osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą. Nasz leasing to szybka obsługa, zadowolenie wielu klientów, niska miesięczna rata leasingowa.

Szczegóły:

 • Promocja na finansowanie zakupu nowych samochodów.

 • Czynsz inicjalny: od 10 do 45 %.

 • Okres leasingu: 23-59 miesięcy.

 • Procedura uproszczona.

O szczegóły dotyczące kredytów i lessingów na poszczególne marki i modele samochodów zapytaj Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Finansowania dzwoniąc pod numer telefonu:
71 395 52 69 lub pisząc na adres: finansowanie@uni-truck.eu


   
 
 
UNI - TRUCK SP. Z O.O.

WARSZAWA
SPEDYCYJNA 11
03-191 WARSZAWA
Tel.: ()
e-mail


Zobacz większą mapę

LEGNICA
JAWORZYŃSKA 264
59-220 LEGNICA
Tel.: ()
e-mail

ŁÓDŹ
ROKICIŃSKA 168
92-412 ŁÓDŹ
Tel.: ()
e-mail

NADARZYN
KATOWICKA 70
05-830 NADARZYN
Tel.: (22) 7395455
e-mail

WROCŁAW
ŻMIGRODZKA 251
51-129 WROCŁAW
Tel.: (71) 3955280
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies