Fiat Professional UNITRUCK WROCŁAW Fiat Professional UNITRUCK WROCŁAW
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 












Serwis mechaniczny


     



 

      Autoryzowany Serwis UNI-TRUCK to najwyższy poziom profesjonalizmu oraz kompetencji pracowników mających do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia naprawcze.

      Autoryzowany Serwis to pewność, że do naprawy samochodu zostaną wykorzystane wysokiej jakości części zamienne.

      Autoryzowany Serwis to gwarancja na wykonane naprawy i wykorzystane do ich przeprowadzenia części zamienne.

      Autoryzowany Serwis to pomoc i profesjonalne rady we wszystkich sprawach związanych z motoryzacją.
 

Serwis mechaniczny Wrocław

51-129 Wrocław, ul. Żmigrodzka 251

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 7.00 - 22.00
Sobota 8.00 - 14.00

Jarosław Kozicki   Krzysztof Kurek
Dyspozytor serwisu   Dyspozytor serwisu
+48 71 327 66 03
+48 605 227 557
  +48 71 327 66 03
+48 665 651 622
jaroslaw.kozicki@uni-truck.eu   krzysztof.kurek@uni-truck.eu

Likwidacja szkód powypadkowych, naprawy blacharsko lakiernicze

Krzysztof Jabłoński
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Powypadkowych
+48 71 39 55 222
+48 782 444 428
krzysztof.jablonski@uni-truck.eu

Sprzedaż części zamiennych Wrocław

Marian Romański   Marta Zubrzycka
Kierownik   Z-ca kierownika
+48 71 39 55 235
+48 609 901 371
  +48 71 39 55 235
marian.romanski@uni-truck.eu   marta.zubrzycka@uni-truck.eu

 

Serwis mechaniczny Łódź

92-412 Łódź, Rokocińska 168

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 8.00 - 19.00
Sobota 8.00 - 13.00

Ireneusz Lasota   Arkadiusz Marat
Doradca serwisowy   Doradca serwisowy
+48 42 218 55 91
+48 603 752 418
  +48 601 730 061
ireneusz.lasota@uni-truck.eu   arkadiusz.marat@uni-truck.eu

Części zamienne

Jacek Kilanowski   Robert Sadowski
Kierownik magazynu części zamiennych   Doradca Klienta ds. Części Zamiennych
+48 42 218 55 93
+48 601 731 496
  +48 42 218 55 93
jacek.kilanowski@uni-truck.eu   robert.sadowski@uni-truck.eu

 
 
UNI - TRUCK SP. Z O.O.

WARSZAWA
SPEDYCYJNA 11
03-191 WARSZAWA
Tel.: ()
()
e-mail


Zobacz większą mapę

ŁÓDŹ
ROKICIŃSKA 168
92-412 ŁÓDŹ
Tel.: ()
e-mail

NADARZYN
KATOWICKA 70
05-830 NADARZYN
Tel.: (22) 7395455
e-mail

WROCŁAW
ŻMIGRODZKA 251
51-129 WROCŁAW
Tel.: (71) 3955280
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies